کنکور آزمایشی زبان در موسسه آزمون آنلاین ( بخش هشتم )

مقالات

کنکور آزمایشی زبان در موسسه آزمون آنلاین ( بخش هشتم )

همه چیز درباره کنکور زبان و آموزش مطالعه و تست زنی بخش گرامر

یادگیری مفاهیم گرامری و کسب تسلط کافی برای پاسخ گویی به سوالات این بخش نقش بسیار زیادی در کسب موفقیت در نتایج آزمون کنکور زبان تخصصی دارد. معمولا مباحث مربوط به گرامر جزء نخستین مباحثی است که در کلاس های آموزش زبان و کتاب های کمک آموزشی مطرح می شود.
برای یادگیری مفاهیم و مطالب مربوط به بخش گرامر علاوه بر اینکه باید بر کلیت مطالبی که در این بخش مطرح می شود پیدا کرد، آموزش های یک معلم خصوصی و تدریس گام به گام قواعد میتواند نقش مهمی در کسب نتایج موفقیت آمیز داشته باشد.
برای آموزش گام به گام مباحث مربوط به بخش گرامر داوطلبان باید اول مباحث آموزشی و تمرین های مربوط به گرامر را که در کتاب های درسی مطرح شده اند بیاموزند. پس از فراگیری این مطالب باید به سراغ کتاب های کمک آموزشی بروندو نکات تستی را که برای شرکت در آزمون زبان های خارجی لازم است را بیاموزند. اگر منابع کمک آموزشی شما تست های مربوط به بخش گرامر را به صورت تفکیک شده مطرح کرده اند، این سوالات تستی بهترین منبع برای آموزش نکات تستی مربوط به بخش گرامر استکه با مطالعه کامل پاسخ تشریحی میتوان تسلط زیادی برای یادگیری مباحث این بخش کسب کرد.
اگر تست های گرامری که در کتاب های کمک آموزشی مطرح می شود به بخش های سخت ، متوسط و آسان طبقه بندی شده است ، بهتر است تست های سطح سخت را برای مراحل پایانی آموزش زبان نگه دارید.

همه چیز درباره کنکور زبان و آموزش مطالعه و تست زنی بخش

حفظی ترین بخشی که در مطالعه و تست زنی آموزش زبان با آن مواجه می شوید تست های مربوط به بخش واژگان است. برای پاسخ گویی به سوالات این بخش نیاز دارید تا بتوانید تسلط درک زبانی خود و یافتن ارتباط بین واژگان مختلف را به خوبی بیاموزید و با استفاده از این مهارت ها به تست های این بخش پاسخ دهید.
برای یادگیری نکات مربوط به این بخش لازم است تا تمام لغات و اصطلاحاتی که در کتاب های درسی مطرح شده است را بیاموزید. اما آشنایی با لغات کتاب درسی به تنهایی کافه نیست و بهتر است از کتاب های کمک آموزشی که تمام لغات و اصطلاحاتی که در کنکورهای سال های قبل از آن ها سوالاتی مطرح شده است را در اختیار داشته باشید.
موفقیت در کنکور زبان به تسلط بسیار زیادی در یادگیری واژگان نیاز دارد تا داوطلب بتواند به سوالات تخصصی پاسخ دهد. برای این مورد نیز علاوه بر کتاب های کمک آموزشی به مطالعه دیکشنری ها نیاز است.
یادگیری لغات زبان تنها با یک بار مطالعه امکان پذیر نیست برای موفقیت در این بخش لازم است تا مباحث مربوط به این بخش چندمین بار مطالعه شود.
برای یادگیری بهتر لغات زبان های خارجی و کسب نتیجه بهتر در این آزمون لازم است تا یک بار لغات و واژگان مطالعه شود. در دور بعدی لغاتی که معنی آنها را فراموش کرده اید در یک دفتر یادداشت کنید و در مراحل سوم و چهارم نیز جلوی لغاتی که معنی آن ها را درست پاسخ داده اید تیک و آن هایی را که غلط پاسخ داده اید ضربدر بزنید.

 

آزمون آنلاین برترین سایت ارائه آزمون در ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات
چگونه فیزیک کنکور را 100 بزنیم

چگونه فیزیک کنکور را 100 بزنیم؟ یکی از دغدغه های داوطلبان کنکوری در گروه های آزمایشی ریاضی و تجربی درس فیزیک میباشد درسی استدلالی و نیز محاسباتی که اکثر دانش آموزان از آن هراس دارند و معمولا درصد پایینی در آن کسب میکنند. اما نکاتی ساده و کاربردی وجود دارد …

مقالات
آشنایی با روشهای صحیح مطالعه در آزمون آنلاین ( بخش چهارم )

آشنایی با روشهای صحیح مطالعه در آزمون آنلاین ( بخش چهارم )   مرحله ی تفکر: در مرحله تفکر، با فکر کردن به آموخته های خود، به آن ها مفهوم می دهیم. همچنین با معنا بخشی به متون خوانده شده، به تثبیت حافظه کمک می کنیم. به عنوان مثال بین …

مقالات
آشنایی با روشهای صحیح مطالعه در آزمون آنلاین ( بخش سوم )

آشنایی با روشهای صحیح مطالعه در آزمون آنلاین ( بخش سوم ) نکات مطالعه برای کنکور – روش مطالعه پس ختام ( PQ4R) یکی از روش های صحیح مطالعه برای کنکور، روش مطالعه پس ختام ( PQ4R) است. این روش یکی از روش های مطالعه موثر، جهت افزایش بازدهی است. …

تماس با خط 1
تماس با خط 2