کنکور آزمایشی زبان در موسسه آزمون آنلاین ( بخش هفتم )

مقالات

کنکور آزمایشی زبان در موسسه آزمون آنلاین ( بخش هفتم )

1. دفترچه آزمون سوالات تخصصی

پس از اتمام مدت زمان مربوط به پاسخ گویی به سوالات دفترچه آزمون عمومی ، نوبت به دفترچه سوالات بخش تخصصی آزمون زبان می رسد. با توجه به اینکه هر کدام از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون زبان خارجی کدام زیر گروه هستند سوالات مرتبط و تخصصی با رشته زبان خارجی مورد نظر مطرح می شود.
سوالات این دفترچه به صورت زیر و بر اساس این بودجه طرح می شود.
– 15 سوال از بخش واژگان
– 20 سوال از بخش خواندن
– 10 سوال از بخش گرامر و دستور زبان
– 10 سوال از بخش کاربردهای زبانی
– 10 سوال از بخش تست
– 5 سوال از بخش واژه ها

تعداد سوالاتی که در دفترچه آزمون تخصصی مطرح میشود 70 سوال است و داطلب برای موفقیت در این بخش باید با تسلط بسیار زیادی که بر اصول و تکنیک های زبان خارجی دارد به آن ها پاسخ دهد . برای پاسخ گویی به سوالات آزمون تخصصی کنکور زبان خارحی تسلط بر مباحث کتب درسی کافی نیست و موفقیت در این آزمون مستلزم آشنایی بیشتر با واژگان و قواعد زبان انگلیسی است که باید با مطالعه کتاب های کمک درسی و فیلم و منابع زبان خارجی به آن ها دست پیدا کرد.

همه چیز درباره کنکور زبان برای مطالعه و تست زنی

مطالعه و تمرین برای موفقیت در پاسخ گویی به سوالات دفترچه آزمون عمومی کنکور زبان های خارجی به چیزی بیشتر از اطلاعات عمومی و قدرت حافظه نیاز دارد.
یکی از دغدغه های دائمی داوطلبان و متقاضیان شرکت در آزمون خارجی زبان است که نمی دانند چگونه و به چه نحوی باید برای پاسخ گویی به سوالات بخش های مختلف آزمون زبان آماده شوند و چگونه به تسلط کافی برای پاسخ گویی به آن ها برسند.
برای کوفقیت در آزمون زبان های خارجی و بخش عمومی در قسمت قبل توضیحات کاملی ارائه شده که با توجه به آن ها و تمرین و تمرکز می توان به نتایج مطلوبی دست پیدا کرد. در ادامه این مقاله راهکارها و تمام آنچه برای پاسخ گویی به سوالات بخش تخصصی کنکور زبان به آن ها نیاز دارید برای شما فراهم شده است.

 

آزمون آنلاین برترین سایت ارائه آزمون در ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات
چگونه فیزیک کنکور را 100 بزنیم

چگونه فیزیک کنکور را 100 بزنیم؟ یکی از دغدغه های داوطلبان کنکوری در گروه های آزمایشی ریاضی و تجربی درس فیزیک میباشد درسی استدلالی و نیز محاسباتی که اکثر دانش آموزان از آن هراس دارند و معمولا درصد پایینی در آن کسب میکنند. اما نکاتی ساده و کاربردی وجود دارد …

مقالات
آشنایی با روشهای صحیح مطالعه در آزمون آنلاین ( بخش چهارم )

آشنایی با روشهای صحیح مطالعه در آزمون آنلاین ( بخش چهارم )   مرحله ی تفکر: در مرحله تفکر، با فکر کردن به آموخته های خود، به آن ها مفهوم می دهیم. همچنین با معنا بخشی به متون خوانده شده، به تثبیت حافظه کمک می کنیم. به عنوان مثال بین …

مقالات
آشنایی با روشهای صحیح مطالعه در آزمون آنلاین ( بخش سوم )

آشنایی با روشهای صحیح مطالعه در آزمون آنلاین ( بخش سوم ) نکات مطالعه برای کنکور – روش مطالعه پس ختام ( PQ4R) یکی از روش های صحیح مطالعه برای کنکور، روش مطالعه پس ختام ( PQ4R) است. این روش یکی از روش های مطالعه موثر، جهت افزایش بازدهی است. …

تماس با خط 1
تماس با خط 2